Leiding Wolvenhorde

Hieronder zie je wie er welpenleiding is.
Ben je lid van onze welpenspeltak en wil je meer gegevens?
Ga dan naar www.scouting.nl en vraag daar een account aan met je lidmaatschapsnummer+geboortedatum.
Vervolgens kun je op die site de adresgegevens van de welpen en welpenleiding inzien.

Wilt je ons mailen? Gebruik de mailadressen die bij de leiding staan of gebruik wolvenhorde@opv-schoonoord.nl om ons allemaal te gelijk te mailen!

Martin (martin@opv-schoonoord.nl)

Max, teamleider (max@opv-schoonoord.nl)

Carlijn (carlijn@opv-schoonoord.nl)

Arno (arnoh@opv-schoonoord.nl)
Marijn van Dijk (marijn@opv-schoonoord.nl)
Marijn (marijn@opv-schoonoord.nl)

 

Matthijs (matthijs@opv-schoonoord.nl)

 

Anne-Linde (annelinde@opv-schoonoord.nl)
Bas van Wijk (bas@opv-schoonoord.nl)
Bas (bas@opv-schoonoord.nl)