Verkennersleiding

Hieronder zie je wie er verkennersleiding is.

Ben je lid van onze verkennersspeltak en wil je meer gegevens?
Ga dan naar www.scouting.nl en vraag daar een account aan met je lidmaatschapsnummer+geboortedatum.
Vervolgens kun je op die site de adresgegevens van de verkenners en verkennersleiding inzien.

Je kunt alle verkennersleiding in één keer per mail bereiken via verkenners@opv-schoonoord.nl!

Lex, teamleider (lex@opv-schoonoord.nl)

 

Mark (mark@opv-schoonoord.nl)

 

Ingeborg (ingeborg@opv-schoonoord.nl)

 

Luc (luc@opv-schoonoord.nl)

 

Tristan (tristan@opv-schoonoord.nl)

Peter (peter@opv-schoonoord.nl)
Erwin (erwin@opv-schoonoord.nl)

 

Tijmen (tijmen@opv-schoonoord.nl)

 

Anne (anne@opv-schoonoord.nl)