Leiding Havelihorde

Hieronder zie je wie er leiding is bij de Havelihorde (kabouters).
Ben je lid van deze speltak en wil je meer gegevens? Ga dan naar www.scouting.nl en vraag daar een account aan met je lidmaatschapsnummer+geboortedatum.
Vervolgens kun je op die site de adresgegevens van de jeugdleden en de leiding inzien.

Wil je ons in één keer mailen? Stuur je bericht dan naar havelihorde@opv-schoonoord.nl!

Douwe Heuvel (douwe@opv-schoonoord.nl)
Douwe  (douwe@opv-schoonoord.nl)

Aretti (aretti@opv-schoonoord.nl)
Aretti (aretti@opv-schoonoord.nl)

Mark (markspit@opv-schoonoord.nl)
Mark (markspit@opv-schoonoord.nl)

Lou-elle Munsterman (lou-elle@opv-schoonoord.nl)
Lou-elle (lou-elle@opv-schoonoord.nl)

Lisa Visser, teamleidster (lisa@opv-schoonoord.nl)
Lisa, teamleidster (lisa@opv-schoonoord.nl)
Hessel Corduwener (hessel@opv-schoonoord.nl)
Hessel (hessel@opv-schoonoord.nl)

 

Xander (xander@opv-schoonoord.nl)
Xander (xander@opv-schoonoord.nl)