Scouting OPV-Schoonoord uit Oosterbeek
De groep De bevers De welpen De kabouters De verkenners De padvindsters De rowans en sherpa's Stam en Stes
Je bent hier:  Scouting OPV-Schoonoord > Wolvenhorde > Zomerkamp

Nunspeet 2012

In 2012 gaan we van maandag 2 juli t/m zaterdag 7 juli naar Nunspeet.

Kosten (15.03.12)
De deelnemerskosten zijn dit jaar € 70,= per kind. Omdat alles duurder is geworden, waren wij ook genoodzaakt de prijs voor het zomerkamp te verhogen. We rekenen op uw begrip!
U wordt vriendelijk verzocht dit bedrag vóór 30 april 2012 over te maken op nummer
1201.91.415, t.n.v. OPV-Schoonoord te Oosterbeek
onder vermelding van: Zomerkamp <naam kind>
We willen graag dat iedereen mee kan op kamp. Wanneer het financieel niet uitkomt, dan kunnen we altijd een oplossing vinden. Betalen in termijnen is zeker mogelijk. Meer informatie is te verkrijgen via Erwin.

De Ik-lust-het-niet-kaart (15.03.12)
Ken je hem nog? De welpen die vorig jaar mee waren op kamp kennen hem nog wel. Voor de nieuwe welpen even een korte introductie:iklusthetnietkaart
De Ik-lust-het-niet-kaart is een kaart die je mag inzetten als je het eten een keer echt niet lust. Je krijgt dan een vervangende maaltijd. Je krijgt tijdens het kamp maar één kaart. Deze moet je dus goed bewaren, want ben je hem kwijt, dan heb je pech. Als je aan het eind van het kamp je kaart nog over hebt, dan krijg je een beloning. Als je je kaart niet meer hebt, dan krijg je een klein troostprijsje. Natuurlijk hoef je je kaart niet in te zetten wanneer je iets niet mag hebben vanwege een allergie. Dan hebben we vanzelfsprekend ander eten voor je.

Deelnemers (15.03.12)
Er gaan al 26 welpen mee op kamp! Dat wordt gezellig!

Opgeven!
Denkt u aan het opgeven van uw kind? In de eerste nieuwsflits zit het aanmeldstrookje! Mailen kan ook!

Locatie
We verblijven in Bram's Troephuis, het gebouw van de Bram IJzermangroep.

Nieuwsflitsen